Asya AVM’nin 7. Şubesi Kavacık’ta

Asya Alışveriş Merkezi Beykoz’daki 7. Şubesini Kavacık’ta açtı… Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in de katıldığı açılışta izdiham yaşandı.

 

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’ın açılış kurdelesini kestiği mağazada, ev eşyası anlamında bir çok ürününü bulmak mümkün olurken, çeyiz ve battaniye ürünlerinde uygulanan indirimler de dikkat çekti.

 

 

Asya  Alışveriş Merkezi Müdürü Eşref  Tohuşlu yapmış olduğu konuşmada, "7. Şubemizi Kavacık’ta açtık… Biz Asya Alışveriş Merkezi olarak müşterilerimizin memnuniyetine son derece önem veriyor ve her konuda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Müşterilerimize kolaylık olsun diye ekonomik açıdan da peşinatsız 12 taksıt yapıyoruz” ifadelerini kullandı.

 

 

Beykoz halkının yoğun ilgi gösterdiği açılışta, ucuz satılan ürünler izdihama yol açtı…

İlk gün olması nedeniyle çok ucuza satılan battaniyelerden almak isteyen vatandaşlar adeta mağazanın kapısında birbirlerini ezdi. Kısa sürede biten battaniyeler diğer mağazalardan temin edilip tekrar getirtildi.

 

 

Mehteran ekibi ve palyaçoların gösterisiyle açılışı yapılan Asya Alışveriş Merkezi’ni gün boyunca çok sayıda vatandaş gezdi.

 

Haber Merkezi


Dost Beykoz Gazetesi "Demokrasi Adalet Özgürlük"
http://www.dostbeykoz.com.tr