Danışmanlardan Başhekime ziyaret

Danışmanlardan Başhekime ziyaretBeykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in danışmanları Devlet Hastanesi Yöneticisi Dr. Süleyman Erdoğdu’yu ziyaret etti.

8 Saniye filmi rekora koşuyor...

8 Saniye filmi rekora koşuyor...Filmin başrolünde oynayan Esra İnal’ın ablası ise Beykoz’da çok önemli işlerin altına imza atıyor…

Beykozlu Alpay sahaya indi

Beykozlu Alpay sahaya indiHalkın ve gençlerin ilgisiyle karşılaşan Alpay engelli bir vatandaşların taleplerini dinleyerek not aldı, seçilmesi halinde gerekeni yapacağının sözünü verdi.

Masterlerimiz mağlubiyetle başladı

Masterlerimiz mağlubiyetle başladıTMVFL (Türkiye Masterler ve Veteranlar Ligi) Marmara 1. Bölge açılış maçı Beykoz'da oynandı. Açılış maçı renkli görüntülere sahne oldu.

Yalçın Çolak Beytaş'ın kapılarını açtı

Yalçın Çolak BeytaşYalçın Çolak, Beykoz Belediyesi iştiraki olan Beytaş'ın Genel Müdürlüğü'ne atanması sonrasında fikir alışverişinde bulunmak Beykoz basınıyla bir araya geldi.

CHP’nin iktidar olma düşüncesi yok

CHP’nin iktidar olma düşüncesi yokDSP Genel Başkanı Masum Türkeri, Dost Beykoz Yazarı Çağlar Cilara'nın yayınına katıldı. Türker, açıklamalarında “CHP’nin iktidar olma düşüncesi yok” dedi.

Rüzgarlıbahçe'de nefesler tutuldu

RüzgarlıbahçeBeykoz İlçesinde en son federe olan kulüplerden birisi yani Rüzgarlıbahçe Spor Kulübünde şu sıralar müthiş bir heyecan yaşanıyor.

Paşabahçespor, Alibeyköy’e kilitlendi

Paşabahçespor, Alibeyköy’e kilitlendiTemsilcisi Paşabahçespor'da Çarşamba günü oynanacak 4. hafta karşılaşması Alibeyköyspor maçının hazırlıkları yapılacak son antrenmanla devam edecek.

2002- 2015 © Dost Beykoz Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Dost Beykoz bu sorumluluğu yüklenmez.