Beykoz 1908 son haftaya umutlu girdi

Merkez Efendi Sahasında İstanbul Süper Amatör Lig 7. Grubuna dahil müsabakada büyük heyecan vardı.

Paşabahçespor'da transfer patlaması

İstanbul Süper Amatör Lig 4. Grubu'nda Yükselme Grubuna kalmayı başaran iki takımdan biri olan Paşabahçespor'da transfer bombaları peş peşe patlamaya başladı.

Beykoz hentbolda da farkın peşinde

Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı ikinci yarının ikinci haftasında Yalova deplasmanından farklı bir galibiyet ile ayrılarak şampiyonluk yolundaki iddiasını devam ettirdi.

Soğuksuspor İstanbul Süper Amatörde

Çubukluspor ve Kavacıksor'un ardından Beykoz İlçesinden İstanbul Süper Amatör Ligine çıkma başarısı gösteren son takım Soğuksuspor oldu.

Beykoz Masterleri lige hazırlanıyor

Beykoz İlçesinde bir zamanların namlı futbolcularının yer aldığı Beykoz Masterler (Veteranlar) Futbol Takımı önümüzdeki günlerde başlayacak olan lig maçlarına hazırlanıyor.

Kastamonu gençleri Yuşa'da huzur buldu

Kastamonulular Derneği (KAS-DER) Beykoz Şubesi Gençlik Kolları tarafından, Hz. Yüşa Türbesi’nde sabah namazı ve kahvaltı programı düzenlendi. Program dahilinde sabah namazı sonrası türbe ziyareti yapan gençler daha sonra dua etti.

Murat Başesgioğlu Beykoz'daydı.

İçişleri eski Bakanı ve MHP İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu, bir buçuk yıl aradan sonra tekrar Beykoz'a geldi ve bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Çankırılılar, ‘İş güvenliği önemli’ dedi

BEYÇANDER'in Ortaçeşme'de bulunan merkezinde gerçekleştirilen 'İş Güvenliği' başlıklı sunumda evsahibi Başkan Bilal Karabacak'tı.

YAZARLAR

2002- 2015 © Dost Beykoz Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Dost Beykoz bu sorumluluğu yüklenmez.