Beykozspor 2 kez fırsatı tepti: 3-3

U19/1 Ligi'nde gruplarında iddialı olan iki takımın yani Beykoz 1908 A.Ş. ile Alemdağspor'un Paşabahçe Stadı’ndaki mücadelesi oldukça heyecanlı geçti.

İnciler 3 hazırlık maçı yapacak

Beykoz Belediyespor Bayan Voleybol Takımı'nın lige verilen 2 hafta ara ve 1 hafta da maç yapmadan Bay geçilecek olması nedeni ile ortaya çıkan boşlukta 3 hazırlık maçı yapmayı planlıyor.

Başkan halkın sorunlarını dinledi

Beykoz Belediyesi’nin ilçe sakinlerinin sorunlarına çözüm üretmek amacıyla her Perşembe 09:00-12:00 saatleri arasında düzenlediği “Halk Saati”nde vatandaşlar belediyede çay ve kurabiye ikramıyla ağırlanıyor.

Ateş çemberindeki Suriye ve Irak

Özgür-Der Beykoz Şubesi'nin aylık Çarşamba seminerlerinden Ocak ayı programı, 28 Ocak 2015 tarihinde dernek binasında gerçekleştirildi.

Bu kitapta Beykoz anıları var...

Üsküdar Amerikan Kız Lisesi mezunu Güler Oğuz, 80 yaşından sonra anılarını resmettiği bir kitap yazdı ve tüm gelirini de İşitme Engelli Çocuklar Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi'ne (İÇEM) bağışladı.

MNG Kargo'dan 55 kişiye iş imkanı

Beykoz Kariyer Merkezi ilçe sakinlerini farklı sektörlerde işe yerleştirmeye devam ediyor. Kariyer Merkezi ve MNG Kargo şirketi yetkilileri tarafından yapılacak iş görüşmeleri neticesinde 55 kişi işe alınacak.

Riva bölgesinde elektrik kesintisi

AYEDAŞ’tan yapılan açıklamaya göre 29 Ocak’ta 09.00 – 18.00 saatleri arasında içlerinde Beykoz’un da bulunduğu 5 ilçeye elektrik hizmeti verilemeyecek.

Beykoz 1908 AŞ hükmen galip: 3 – 0

İstanbul Süper Amatör Lig 7.Grupta hafta sonunda gerçekleşmesi beklenen Beykoz 1908 A.Ş.-Mimar Sinanspor karşılaşması konuk takımın maça çıkmayacağını resmi makamlara bildirmesinin ardından oynanmayacak. Maç 3-0 Beykoz 1908 A.Ş. lehine tescillenecek.

YAZARLAR

2002- 2015 © Dost Beykoz Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Dost Beykoz bu sorumluluğu yüklenmez.