İASKF iftarına Beykoz çıkarması vardı

İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunca ( İASKF ) İstinye'deki Orhan Saka Amatörler Evinde gerçekleşen iftar programına yoğun katılım vardı.

Çavuşbaşıspor siftahı yaptı

İstanbul Süper Amatör Liginin Beykoz temsilcilerinden Çavuşbaşıspor yeni sezona ilişkin ilk transferine bir numaradan yani kaleden başladı.

Engin Öksüz Beykoz’da toprağa verildi

Motosikletle Güneydoğu turuna çıkan ancak Şanlıurfa'da metruk bir evde cesetleri bulunan iki arkadaştan biri olan Engin Öksüz'ün cenazesi toprağa verildi. 33 yaşında öldürülen Öksüz için cenaze töreni Kavacık Hasan Yavuz Camii'nde yapıldı.

Motosikletle tur, feci bir ölümle bitti

Motosikletle Güneydoğu turuna çıkan; ancak Şanlıurfa’da metruk bir evde cesetleri bulunan iki arkadaştan Engin Öksüz’ün cenazesi İstanbul Beykoz’a getirildi.

Beykoz dualarıyla Gazze’nin yanında….

Beykoz Belediyesi, İsrail’in Gazze’de yaşattığı vahşeti, 5 bin kişinin katılacağı teravih namazının ardından düzenleyeceği ‘Kan ağlayan Gazze için seccadeni al duaya gel’ programıyla kınayacak.

Ümit Kahyaoğlu'ndan 24 Temmuz Mesajı

İstanbul Anadolu Yakası Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ümit Kahyaoğlu, 24 Temmuz Basın Bayramı ve Gazeteciler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda basın bayramını kutladı.

Beykoz 1908 ilk çalışmasını yaptı

2014 - 2015 Futbol Sezonu’nda İstanbul Süper Amatör Ligde mücadele edecek olan ve İstanbul PTT Kulübü’nün isim hakkını alarak lige İstanbul Beykoz 1908 olarak katılım sağlayacak olan Boğaziçi temsilcisi sezonun ilk çalışmasını yaptı.

BEYÇANDER iftar yemeği verdi

Beykozlu Çankırılılar Derneği (BEYÇANDER), Ortaçeşme'de bulunan dernek merkezinde iftar yemeği verdi.

 • Altın
  88.00 - 88.00
 • Dolar
  2.095 - 2.096
 • Euro
  2.813 - 2.814
 • İstanbul'da Hava
  24°C / 34°C Az Bulutlu   
2002- 2014 © Dost Beykoz Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Dost Beykoz bu sorumluluğu yüklenmez.
Dost Beykoz Anadolu Yakası Gazeteciler Derneği Üyesidir.