Paşabahçe'de beraberliği telafi hırsı

Lige hızlı bir giriş yaparak Ramispor'u deplasmanda deviren, ikinci hafta maçını da beraberlikle tamamlayan Paşabahçespor'da hafta sonu yapılacak Zeytinburnu Yıldızspor müsabakasının hazırlıkları devam ediyor.

Diyanet Vakfı’ndan vekalet toplantısı

Türkiye Diyanet Vakfı (TDK), vekâlet yoluyla kurban kesimi konusunda tanıtım ve bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Beykoz amatörlerinde haftanın analizi

İstanbul Amatör Liglerinde sezonun ilk müsabakalarında iki hafta geride kalırken Süper Amatör Lig, 1.Amatör Lig derken diğer yaş gruplarına dahil takımlarda maçlara çıkmaya başlıyor. Hafta sonunda U15 Yaş Grubu müsabakalarında start verilecek.

Rüzgarlıbahçe'de nefesler tutuldu

Beykoz İlçesinde en son federe olan kulüplerden birisi yani Rüzgarlıbahçe Spor Kulübünde şu sıralar müthiş bir heyecan yaşanmakta...

Müdür değişikliklerine protesto

Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü önünde bir araya gelen Türk Eğitim-Sen üyeleri, okul müdürlerinin görevden alınmasını protesto etti.

Beykoz özel olmayı başarıyor

Türkiye’de eşi benzeri olmayan Beykoz Karlıtepe Merkez Camii’nin ilginç minaresi görenleri hayrete düşürüyor.

İpek Kıraç artık 'öteki' olmayacak...

Devlet tarafından verilen temel eğitime katkıda bulunmak amacıyla 23 Ocak 1995 tarihinde İstanbul'da kurulan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'nın (TEGV) ülke genelinde 35 adet 'Öğrenim Birimi' bulunuyor.

Çelebi Holding 80 kişi arıyor!

Beykoz Kariyer Merkezi, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda görevlendirilmek üzere “Bay İşçi Personel ve Şoför” alımı için iş görüşmesi yapacak.

YAZARLAR

DOSTBEYKOZ

Ana Sayfa | Gazete Arşivi | Künye | Beykoz Tanıtım | Dost Beykoz Kurucuları | Reklam Politikası | İletişim
2002- 2014 © Dost Beykoz Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Dost Beykoz bu sorumluluğu yüklenmez.