3. Boğaz Köprüsü zirveye ulaştı!

İstanbul Boğazı'nın kuzeyinde Beykoz Poyrazköy arasında yapımı süren 3. Köprü'nün 322 metrelik ayakları tamamlandı.

Sigorta da ‘ihmal’ dedi

Beykoz Korusu’nda, geçtiğimiz Eylül ayının 9’unda, asırlık bir dişbudak ağacının devrilmesi sonucu üç kişinin can verdiği Dilruba Bahçesi’nin maddi zararını sigorta karşılamadı.

Kent Konseyi’nden Milli Eğitim’e ziyaret

Beykoz Kent Konseyi Eğitim, Kültür ve Turizm Çalışma Grubu üyeleri, 24 Kasım Öğretmenler Günü ve Haftası kapsamında Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay’a bir ziyaret gerçekleştirdi.

Lojistik devinden iş arayanlara fırsat

Avrupa'da en hızlı yayılan Türk lojistik şirketi unvanına sahip Ekol Lojistik firması Beykoz Belediyesi Kariyer Merkezi’nde 45 yaş altı bay Depo Elemanı (Depoda veri girişi de yapılacak) ve Forklift Operatörü alımı için görüşme yapacak.

Anında hizmet kış dinlemiyor

Beykoz Belediyesi tarafından ilçedeki mahallelerin sorunlarını yerinde çözmek üzere düzenlenen Anında Hizmet Üretimi Soğuksu mahallesinde uygulandı. Soğuk hava ve yağmura rağmen mahallede belirlenen hizmetler tamamlandı.

Çubukluspor’da klasik şampiyonluklar

Coşkun Tosun Başkanlığında makine düzeni ile işleyen bir sistem yakalayan Çubukluspor Türk Futboluna her sezon yeni yıldızlar armağan etmesi ile de dikkatleri fazlası ile çekiyor.

Paşabahçe’de Aşkın Karadeniz dönemi

Hafta sonunda gerçekleşen ve 1-1 beraberlikle neticelenen Ramispor müsabakasının ardından görevinden istifa eden Fahrettin Eldek'in yerine yeşil-kırmızılı ekibin antrenörlüğüne getirilen Aşkın Karadeniz resmen göreve başladı.

Soğuk hava, ligleri de olumsuz etkiliyor

Beykoz ilçesinin Amatör Ligler’de çeşitli kademlerdeki takımları soğuk bir hafta sonunda içleri ısıtacak bir futbol sergileme düşüncesinde idi. Süper Amatör Lig'deki temsilcilerimiz haftayı 2 mağlubiyet, iki beraberlik ile kapattı.

YAZARLAR

DOSTBEYKOZ

Ana Sayfa | Gazete Arşivi | Künye | Beykoz Tanıtım | Dost Beykoz Kurucuları | Reklam Politikası | İletişim
2002- 2014 © Dost Beykoz Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Dost Beykoz bu sorumluluğu yüklenmez.