Beykoz 1908 AŞ hükmen galip: 3 – 0

İstanbul Süper Amatör Lig 7.Grupta hafta sonunda gerçekleşmesi beklenen Beykoz 1908 A.Ş.-Mimar Sinanspor karşılaşması konuk takımın maça çıkmayacağını resmi makamlara bildirmesinin ardından oynanmayacak. Maç 3-0 Beykoz 1908 A.Ş. lehine tescillenecek.

Murat Ulu’yu Sivasspor kaptı

Beykoz İlçe Futbolunun son yıllarda yetiştirdiği genç yeteneklerden Murat Ulu'yu Sivaspor kaptı.

Amigo Paypay'dan camiaya çağrı

Beykozspor için Paypay'ın önemi büyük... Hayatının kısa çocukluk dönemi dışında tüm anılarında Beykozspor var... Beykoz Gençlik Kulübü olarak da vardı, Sümerbank Beykoz olarak da, Beykoz 1908 olarak ve de sade tanımı ile Beykoz olarak da...

Beykoz 1908 son haftaya umutlu girdi

Merkez Efendi Sahasında İstanbul Süper Amatör Lig 7. Grubuna dahil müsabakada büyük heyecan vardı.

Paşabahçespor'da transfer patlaması

İstanbul Süper Amatör Lig 4. Grubu'nda Yükselme Grubuna kalmayı başaran iki takımdan biri olan Paşabahçespor'da transfer bombaları peş peşe patlamaya başladı.

Beykoz hentbolda da farkın peşinde

Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı ikinci yarının ikinci haftasında Yalova deplasmanından farklı bir galibiyet ile ayrılarak şampiyonluk yolundaki iddiasını devam ettirdi.

Soğuksuspor İstanbul Süper Amatörde

Çubukluspor ve Kavacıksor'un ardından Beykoz İlçesinden İstanbul Süper Amatör Ligine çıkma başarısı gösteren son takım Soğuksuspor oldu.

Beykoz Masterleri lige hazırlanıyor

Beykoz İlçesinde bir zamanların namlı futbolcularının yer aldığı Beykoz Masterler (Veteranlar) Futbol Takımı önümüzdeki günlerde başlayacak olan lig maçlarına hazırlanıyor.

YAZARLAR

2002- 2015 © Dost Beykoz Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Dost Beykoz bu sorumluluğu yüklenmez.