Okulun bacası tehlike saçıyor

Beykoz Akbaba'da bulunan İsmail Özseçkin İlk ve Ortaokulu'nun çatısı can güvenliğini tehdit ediyor.

Belediyespor’un yeni transferi

Rota Kolejinden ayrılan genç oyuncu Cemre Kuzuloğlu Beykoz Belediyespor ile anlaştı. 178 cm boyunda ve 1994 doğumlu olan oyuncu 3. Ligin iddialı ekiplerinden Beykoz Belediyespor ile sözleşme imzaladı.

3. Boğaz Köprüsü zirveye ulaştı!

İstanbul Boğazı'nın kuzeyinde Beykoz Poyrazköy arasında yapımı süren 3. Köprü'nün 322 metrelik ayakları tamamlandı.

Sigorta da ‘ihmal’ dedi

Beykoz Korusu’nda, geçtiğimiz Eylül ayının 9’unda, asırlık bir dişbudak ağacının devrilmesi sonucu üç kişinin can verdiği Dilruba Bahçesi’nin maddi zararını sigorta karşılamadı.

Kent Konseyi’nden Milli Eğitim’e ziyaret

Beykoz Kent Konseyi Eğitim, Kültür ve Turizm Çalışma Grubu üyeleri, 24 Kasım Öğretmenler Günü ve Haftası kapsamında Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay’a bir ziyaret gerçekleştirdi.

Lojistik devinden iş arayanlara fırsat

Avrupa'da en hızlı yayılan Türk lojistik şirketi unvanına sahip Ekol Lojistik firması Beykoz Belediyesi Kariyer Merkezi’nde 45 yaş altı bay Depo Elemanı (Depoda veri girişi de yapılacak) ve Forklift Operatörü alımı için görüşme yapacak.

Anında hizmet kış dinlemiyor

Beykoz Belediyesi tarafından ilçedeki mahallelerin sorunlarını yerinde çözmek üzere düzenlenen Anında Hizmet Üretimi Soğuksu mahallesinde uygulandı. Soğuk hava ve yağmura rağmen mahallede belirlenen hizmetler tamamlandı.

Çubukluspor’da klasik şampiyonluklar

Coşkun Tosun Başkanlığında makine düzeni ile işleyen bir sistem yakalayan Çubukluspor Türk Futboluna her sezon yeni yıldızlar armağan etmesi ile de dikkatleri fazlası ile çekiyor.

YAZARLAR

DOSTBEYKOZ

Ana Sayfa | Gazete Arşivi | Künye | Beykoz Tanıtım | Dost Beykoz Kurucuları | Reklam Politikası | İletişim
2002- 2014 © Dost Beykoz Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Dost Beykoz bu sorumluluğu yüklenmez.