Beykoz'un artık bir hentbol takımı var

Bu sezon ilk kez kurulan Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı Bölgesel Amatör lig müsabakaları ile siftahı yapmaya hazırlanıyor.

Çubukluspor'dan farklı tarife: 7 - 0

Çubukluspor, İstanbul 1. Amatör Ligi'nde fırtına estirecek gibi!

Gümüşsuyu son saniyede vuruldu

Sezonun ilk iki maçında eli boş ayrılan Gümüşsuyuspor, evinde mutlak bir galibiyet ve dolayısı ile moral için çıktığı müsabakada Kağıthane temsilcisi Yahya Kemal'e son saniye golü ile mağlup olup büyük şok yaşadı.

Efsane futbolcu Ekerbiçer vefat etti

Beykoz futbol takımının efsane isimlerinden eski kaptanlarından Ekerbiçer Mehmet hayata gözlerini yumdu.

Paşabahçe'de beraberliği telafi hırsı

Lige hızlı bir giriş yaparak Ramispor'u deplasmanda deviren, ikinci hafta maçını da beraberlikle tamamlayan Paşabahçespor'da hafta sonu yapılacak Zeytinburnu Yıldızspor müsabakasının hazırlıkları devam ediyor.

Diyanet Vakfı’ndan vekalet toplantısı

Türkiye Diyanet Vakfı (TDK), vekâlet yoluyla kurban kesimi konusunda tanıtım ve bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Beykoz amatörlerinde haftanın analizi

İstanbul Amatör Liglerinde sezonun ilk müsabakalarında iki hafta geride kalırken Süper Amatör Lig, 1.Amatör Lig derken diğer yaş gruplarına dahil takımlarda maçlara çıkmaya başlıyor. Hafta sonunda U15 Yaş Grubu müsabakalarında start verilecek.

Rüzgarlıbahçe'de nefesler tutuldu

Beykoz İlçesinde en son federe olan kulüplerden birisi yani Rüzgarlıbahçe Spor Kulübünde şu sıralar müthiş bir heyecan yaşanmakta...

YAZARLAR

2002- 2014 © Dost Beykoz Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Dost Beykoz bu sorumluluğu yüklenmez.