Ateş çemberindeki Suriye ve Irak

Özgür-Der Beykoz Şubesi'nin aylık Çarşamba seminerlerinden Ocak ayı programı, 28 Ocak 2015 tarihinde dernek binasında gerçekleştirildi.

Bu kitapta Beykoz anıları var...

Üsküdar Amerikan Kız Lisesi mezunu Güler Oğuz, 80 yaşından sonra anılarını resmettiği bir kitap yazdı ve tüm gelirini de İşitme Engelli Çocuklar Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi'ne (İÇEM) bağışladı.

MNG Kargo'dan 55 kişiye iş imkanı

Beykoz Kariyer Merkezi ilçe sakinlerini farklı sektörlerde işe yerleştirmeye devam ediyor. Kariyer Merkezi ve MNG Kargo şirketi yetkilileri tarafından yapılacak iş görüşmeleri neticesinde 55 kişi işe alınacak.

Riva bölgesinde elektrik kesintisi

AYEDAŞ’tan yapılan açıklamaya göre 29 Ocak’ta 09.00 – 18.00 saatleri arasında içlerinde Beykoz’un da bulunduğu 5 ilçeye elektrik hizmeti verilemeyecek.

Beykoz 1908 AŞ hükmen galip: 3 – 0

İstanbul Süper Amatör Lig 7.Grupta hafta sonunda gerçekleşmesi beklenen Beykoz 1908 A.Ş.-Mimar Sinanspor karşılaşması konuk takımın maça çıkmayacağını resmi makamlara bildirmesinin ardından oynanmayacak. Maç 3-0 Beykoz 1908 A.Ş. lehine tescillenecek.

Murat Ulu’yu Sivasspor kaptı

Beykoz İlçe Futbolunun son yıllarda yetiştirdiği genç yeteneklerden Murat Ulu'yu Sivaspor kaptı.

Amigo Paypay'dan camiaya çağrı

Beykozspor için Paypay'ın önemi büyük... Hayatının kısa çocukluk dönemi dışında tüm anılarında Beykozspor var... Beykoz Gençlik Kulübü olarak da vardı, Sümerbank Beykoz olarak da, Beykoz 1908 olarak ve de sade tanımı ile Beykoz olarak da...

Beykoz 1908 son haftaya umutlu girdi

Merkez Efendi Sahasında İstanbul Süper Amatör Lig 7. Grubuna dahil müsabakada büyük heyecan vardı.

YAZARLAR

2002- 2015 © Dost Beykoz Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Dost Beykoz bu sorumluluğu yüklenmez.