CHP’den 30 Ağustos ve 1 Eylül Mesajı

CHP Beykoz İlçe Başkanı Şevket Arıkan, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 92. Yıldönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Atatürk sevgisi rekor kırdı

6 bin gönüllüyle yapılması planlanan Guinness rekor denemesinde Atatürk’ün canlı portresini oluşturmak üzere Anıtkabir bahçesinde 12 bin kişi bir araya geldi

Gümüşsuyu Riva’da kamp yapacak

İstanbul Süper Amatör Liginin Beykoz ekiplerinden Gümüşsuyuspor Riva'da 3 günlük kampa gidecek. Yarın (Çarşamba) itibarı ile gerçekleşecek kampın yeni sezon öncesinde takımdaki futbolcular için büyük bir moral oluşturması bekleniyor.

Paşabahçespor'un son bombası

Süper Amatör Lig için iddialı bir kadro kuran Paşabahçespor son transfer bombasını eski futbolcularından Birkan Akdereli'yi transfer ederek gerçekleştirdi.

Çavuşbaşıspor takviye düşünüyor...

İstanbul 1. Amatör Ligi'nin Beykoz Temsilcilerinden Çavuşbaşıspor haftayı Elmalıspor ile oynadığı hazırlık maçı ile tamamlarken, müsabakadan 3-2'lik skor ile galip ayrılan taraf oldu.

Amatör hazırlıklarında haftaya bakış

Beykoz’un amatör takımlarında hazırlık maçları aralıksız devam ediyor… Lig maçlarının başlamasına sayılı günler kala art, arda gerçekleşen karşılaşmalarda tempo ve heyecanın dozajı her geçen gün artıyor.

Voleybolcu kızlardan çifte galibiyet!

İstanbul Mahalli Voleybol Ligi karşılaşmalarına hazırlanan Beykoz Belediyespor Voleybol Altyapı Takımları hazırlık müsabakasından iki galibiyet çıkarmasını bildi.

Kavacık Kavşağı’nda çözüme az kaldı

Kavacık Meydanı’nda sürücülere sıkıntı yaşatan trafik sıkışıklığı, yeni yollar, kavşak ve çevre düzenlemesiyle nihayet sona erecek...

2002- 2014 © Dost Beykoz Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Dost Beykoz bu sorumluluğu yüklenmez.
Dost Beykoz Anadolu Yakası Gazeteciler Derneği Üyesidir.