Beykoz Belediyesi'nde temsili yangın

Beykoz BelediyesiBeykoz Belediyesi’nde olası bir yangında etkili müdahale için yapılan tatbikat ve eğitim çalışması belediye personelinin katılımıyla başarıyla gerçekleşti.

Paşabahçespor Beykoz’un gururu oldu

Paşabahçespor Beykoz’un gururu oldu2014-2015 Futbol Sezonunda Beykoz İlçe temsilcilerinin katıldığı İstanbul Süper Amatör Liginde sadece Paşabahçespor yoluna fire vermeden devam ediyor.

ÖZGÜR-DER’in gündemi yine Mısır’dı

ÖZGÜR-DER’in gündemi yine Mısır’dıÖzgür-Der Beykoz şubesinin periyodik seminer dizisinin bu ayki konusu; Mısır'daki darbeciler ve onlara direnen halktı.

Tüp bebekte erken başvuru önemli

Tüp bebekte erken başvuru önemliÇocuk sahibi olmak isteyen çiftleri bilgilendirmeye yönelik düzenlenen Tüp Bebek ve Kısırlık Tedavisi Semineri'nde, tedavi teknikleri hakkında bilgi aktarıldı.

Can Anadolu’nun 3. Sayısı çıktı.

Can Anadolu’nun 3. Sayısı çıktı.İstanbul Anadolu Yakası’nın tüm ilçelerine dağıtılan ve 8 (Sekiz) renkli sayfadan oluşan Can Anadolu Gazetesi, her hafta yayımlanmaya devam ediyor…

Nevin Çalışkan'a hemşeri desteği

Nevin ÇalışkanHaziran 2015 Genel Seçimleri yaklaşırken, partilerden aday adaylığını açıklayan isimlere verilen ‘hemşeri desteği’ sürüyor.

Dert anası Aysel Dağ adaylık yolunda

Dert anası Aysel Dağ adaylık yolundaŞiddet gören kadınların ve ihtiyaç sahiplerinin “Aysel Ablası”, AK Parti İstanbul 1. Bölgeden Milletvekili Aday Adayı oldu.

Masterlerler Çelikbilek'i ziyaret etti

Masterlerler ÇelikbilekHafta sonunda ilk resmi karşılaşmasına çıkmaya hazırlanan Beykoz Masterler Spor Kulübü, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'i makamında ziyaret etti.

2002- 2015 © Dost Beykoz Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Dost Beykoz bu sorumluluğu yüklenmez.