Gümüşhaneliler, Dost Beykoz’u ziyaret etti

Beykoz Gümüşhaneliler Derneği’nde 22 Eylül 2014 Pazartesi günü yapılan genel kurul toplantısının ardından Dernek Başkanı seçilen Şinasi Ata, yardımcılarıyla birlikte Dost Beykoz’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Şehit Furkan Doğan Parkı hizmette

Beykozluların ailece birlikte vakit geçirebileceği, çocukların güvenle koşup oynayabileceği parklarımızın sayısı 122’ye ulaştı.

Lojistik’ten denizciliğe yeni bir kaynak

Türkiye’nin lojistik temalı ilk yükseköğretim kurumu olan Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu lojistik ve denizcilik sektörüyle ilgili güncel yayınları ile eğitime katkıda bulunmaya devam ediyor.

Prof. Faruk Şen, AB'yi anlattı

Türk Alman Eğitim ve Bilimsel Araştırmalar Vakfı (TAVAK) Yönetim Kurulu Başkanı ve Dost Beykoz yazarlarından Prof. Dr. Faruk Şen, KRT'ye konuk oldu.

Rizeli muhtarın atmaca aşkı

Beykoz Çavuşbaşı Fatih Mahallesi Muhtarı Recep Baltacı, güçlü bir atmaca daha yakaladı. Boş zamanlarında hobi olarak ormana giden Rizeli Muhtar Recep Baltacı, atmacayı 'ağ' ile yakaladığını anlattı.

Amatörlerimizde sıra U11'lerde

Beykoz İlçesi takımlarının Amatör Küme futbol müsabakaları her geçen hafta daha da bir heyecan ve gerilimlere sahne olmakta.

Rüzgarlıbahçe’de kedi operasyonu

Rüzgarlıbahçe Meltem Sokak’ta ki ağaçta 4 saat mahsur kalan kedi itfaiyeciler tarafından kurtarıldı.

Giresunlulardan kardeş şehir ziyareti

Giresun’un Görele İlçesi’nin Beykoz’un kardeş şehri olması nedeniyle Beykozlu Giresunlular Derneği ve Görele Dernekler Federasyonu AK Parti ve CHP Gruplarına teşekkür ziyaretinde bulundu.

YAZARLAR

DOSTBEYKOZ

Ana Sayfa | Gazete Arşivi | Künye | Beykoz Tanıtım | Dost Beykoz Kurucuları | Reklam Politikası | İletişim
2002- 2014 © Dost Beykoz Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Dost Beykoz bu sorumluluğu yüklenmez.