Beykoz hentbolunda Bahçeşehir alarmı!

Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı hafta sonu oynanacak ve Hentbol kamuoyunda "İstanbul Derbisi" niteliğine yorumlanan Bahçeşehir Koleji karşılaşmasının hazırlıklarını devam ettiriyor.

Adem Sefer, 'kaldığı yerden' …

AK Parti Beykoz İlçe eski Başkanı Adem Sefer, Kurucusu olduğu Dost Beykoz'da kaldığı yerden devam edecek.

Paşabahçespor liderliğini korudu

İstanbul Süper Amatör Lig 5. Grubu’nun Lideri Paşabahçespor, hafta sonunda gerçekleşen zorlu İstanbul Sinopspor müsabakasından aldığı tek puan ile liderliğini korumasını bildi.

Futbolcularımız Orhan Saka'yı andı

Beykoz ilçesinin İstanbul Amatör Ligleri’ndeki temsilcilerinden Denizcilik İşletmeleri Spor Kulübü’nün U11 Yaş Futbol Takımı liglerine isim veren Amatör Futbol dünyasının duayen isimlerinden Orhan Saka'yı andı.

Çubukluspor şampiyonlukları ikiledi

Beykoz ilçesinde son 5 sene dikkate alındığında altyapı takımları düzeyine en başarılı kulüp şüphesiz Çubukluspor...

Kavacık Sensormatıc ikinci oldu!

Futbolun ülkemizde yadsınamaz bir önemi var... Gerek profesyonel ve amatör ligler, gerek diğer özel ligler ile heyecan kasırgası durmaksızın esmeye devam ediyor.

Riva Domino görenleri hayran bıraktı

Temiz ve hoş hatlarıyla ilk bakıştan itibaren göz dolduran bir motoryat Riva 86 Domino, Riva’nın ikonik agresif görünümüyle, güzelliği dengeli bir biçimde yansıtıyor.

SP Beykoz'un konferansları sürüyor

Saadet Partisi Beykoz İlçe Teşkilatı'nın her ay düzenli bir şekilde gerçekleştirmiş olduğu konferansların ikincisi Yenimahalle’de gerçekleşti.

YAZARLAR

2002- 2014 © Dost Beykoz Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Dost Beykoz bu sorumluluğu yüklenmez.