Kent Konseyi Başhekimi ziyaret etti

Kent Konseyi Başhekimi ziyaret ettiBeykoz Kent Konseyi Çalışma Grubu Üyeleri Beykoz Devlet Hastanesi Yöneticisi Dr. Süleyman Erdoğdu’ya bir nezaket ziyaretinde bulundu.

Uzak Doğu lezzetleri Beykoz’da

Uzak Doğu lezzetleri Beykoz’daJaponca'da "lezzetli" anlamına gelen Oishii Wok & Sushi, Uzak Doğu mutfağının en taze lezzetleri, el yapımı özel sosları ve dekorasyonuyla Kavacık'ta açıldı.

Yazıcıoğlu Beykoz’da anılacak

Yazıcıoğlu Beykoz’da anılacakBeykoz Belediyesi, 25 Mart 2009’da helikopterin düşmesi sonucu hayatını kaybeden BBP’nin kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu için anma programı düzenliyor.

Beykoz’da her okula bir yazar

Beykoz’da her okula bir yazarBeykoz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Beykoz Belediyesi işbirliğiyle başlatılan “Yazarlar Okullarda” Projesi’nin tanıtımı yapıldı.

TED kızlarından anlamlı destek

TED kızlarından anlamlı destekTed İstanbul Koleji Spor Kulübü'nün kız futbol takımı bu kez sosyal bir sorumluluk projesi kapsamında sahaya çıktı.

Beykoz Hentbol'u dörtlü finalde

Beykoz HentbolAnkara'da üç gündür devam etmekte olan THF Erkekler 2. Lig Yarı Final müsabakaları sonunda Beykoz Belediyespor Takımı adını dörtlü finale yazdıran taraf oldu.

Çubuklu'da elektrik kesintisi (yarın)

Çubukluİstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre, 24 Mart Salı günü elektrik kesintisi uygulanacak yerler ve saatleri şöyle:

Çelikbilek’e komşularından yoğun ilgi

Çelikbilek’e komşularından yoğun ilgiBeykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, kendi ikametgahı olan Soğuksu Mahallesi'nde vatandaşlarla biraraya geldi.

2002- 2015 © Dost Beykoz Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Dost Beykoz bu sorumluluğu yüklenmez.