Prof. Faruk Şen, AB'yi anlattı

Türk Alman Eğitim ve Bilimsel Araştırmalar Vakfı (TAVAK) Yönetim Kurulu Başkanı ve Dost Beykoz yazarlarından Prof. Dr. Faruk Şen, KRT'ye konuk oldu.

Rizeli muhtarın atmaca aşkı

Beykoz Çavuşbaşı Fatih Mahallesi Muhtarı Recep Baltacı, güçlü bir atmaca daha yakaladı. Boş zamanlarında hobi olarak ormana giden Rizeli Muhtar Recep Baltacı, atmacayı 'ağ' ile yakaladığını anlattı.

Amatörlerimizde sıra U14'lerde

Beykoz İlçesi takımlarının Amatör Küme futbol müsabakaları her geçen hafta daha da bir heyecan ve gerilimlere sahne olmakta.

Rüzgarlıbahçe’de kedi operasyonu

Rüzgarlıbahçe Meltem Sokak’ta ki ağaçta 4 saat mahsur kalan kedi itfaiyeciler tarafından kurtarıldı.

Giresunlulardan kardeş şehir ziyareti

Giresun’un Görele İlçesi’nin Beykoz’un kardeş şehri olması nedeniyle Beykozlu Giresunlular Derneği ve Görele Dernekler Federasyonu AK Parti ve CHP Gruplarına teşekkür ziyaretinde bulundu.

Beykoz’da heyecan başladı

Beykoz ilçe tarihinde ilk kez resmi bir hentbol müsabakası Recep Şahin Köktürk Spor Salonu’nda oynandı.

Tiamat Çağrı Merkezi’ne 100 kişi lazım

Beykoz Kariyer Merkezi ve Tiamat Telekomünikasyon ortak çalışmasıyla gerçekleştirilecek iş görüşmeleri neticesinde, telekomünikasyon sektöründe çağrı merkezi çalışanı olarak görevlendirilmek üzere 100 kişilik personel alımı yapılacak.

Cam sanatı yeni ufuklar kazanıyor

Beykoz Cam Sanatları ve Turizm Derneği yönetimi, Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan ve Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek başkanlığında biraraya geldi.

YAZARLAR

DOSTBEYKOZ

Ana Sayfa | Gazete Arşivi | Künye | Beykoz Tanıtım | Dost Beykoz Kurucuları | Reklam Politikası | İletişim
2002- 2014 © Dost Beykoz Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Dost Beykoz bu sorumluluğu yüklenmez.