Masterlerimiz mağlubiyetle başladı

Masterlerimiz mağlubiyetle başladıTMVFL (Türkiye Masterler ve Veteranlar Ligi) Marmara 1. Bölge açılış maçı Beykoz'da oynandı. Açılış maçı renkli görüntülere sahne oldu.

Yalçın Çolak Beytaş'ın kapılarını açtı

Yalçın Çolak BeytaşYalçın Çolak, Beykoz Belediyesi iştiraki olan Beytaş'ın Genel Müdürlüğü'ne atanması sonrasında fikir alışverişinde bulunmak Beykoz basınıyla bir araya geldi.

CHP’nin iktidar olma düşüncesi yok

CHP’nin iktidar olma düşüncesi yokDSP Genel Başkanı Masum Türkeri, Dost Beykoz Yazarı Çağlar Cilara'nın yayınına katıldı. Türker, açıklamalarında “CHP’nin iktidar olma düşüncesi yok” dedi.

Rüzgarlıbahçe'de nefesler tutuldu

RüzgarlıbahçeBeykoz İlçesinde en son federe olan kulüplerden birisi yani Rüzgarlıbahçe Spor Kulübünde şu sıralar müthiş bir heyecan yaşanıyor.

Paşabahçespor, Alibeyköy’e kilitlendi

Paşabahçespor, Alibeyköy’e kilitlendiTemsilcisi Paşabahçespor'da Çarşamba günü oynanacak 4. hafta karşılaşması Alibeyköyspor maçının hazırlıkları yapılacak son antrenmanla devam edecek.

Beykoz’un incileri mola vermedi

Beykoz’un incileri mola vermediTVF Bayanlar Voleybol 3.Liginde hafta sonunda Balıkesir Temsilcisi Yörsan Susurlukspor'u konuk eden Beykoz Belediyespor karşılaşmadan 3-0 galip ayrıldı.

Kahyaoğlu AK Parti'den aday adayı

Kahyaoğlu AK PartiAnadolu Yakası Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ümit Kahyaoğlu, AK Parti'den Milletvekili Aday Adayı oldu.

Beykoz Belediyesi'nde temsili yangın

Beykoz BelediyesiBeykoz Belediyesi’nde olası bir yangında etkili müdahale için yapılan tatbikat ve eğitim çalışması belediye personelinin katılımıyla başarıyla gerçekleşti.

DOSTBEYKOZ Ana Sayfa | Gazete Arşivi | Künye | Beykoz Tanıtım | Dost Beykoz Kurucuları | Reklam Politikası | İletişim
2002- 2015 © Dost Beykoz Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Dost Beykoz bu sorumluluğu yüklenmez.