Beykoz hentbolda da farkın peşinde

Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı ikinci yarının ikinci haftasında Yalova deplasmanından farklı bir galibiyet ile ayrılarak şampiyonluk yolundaki iddiasını devam ettirdi.

Soğuksuspor İstanbul Süper Amatörde

Çubukluspor ve Kavacıksor'un ardından Beykoz İlçesinden İstanbul Süper Amatör Ligine çıkma başarısı gösteren son takım Soğuksuspor oldu.

Beykoz Masterleri lige hazırlanıyor

Beykoz İlçesinde bir zamanların namlı futbolcularının yer aldığı Beykoz Masterler (Veteranlar) Futbol Takımı önümüzdeki günlerde başlayacak olan lig maçlarına hazırlanıyor.

Kastamonu gençleri Yuşa'da huzur buldu

Kastamonulular Derneği (KAS-DER) Beykoz Şubesi Gençlik Kolları tarafından, Hz. Yüşa Türbesi’nde sabah namazı ve kahvaltı programı düzenlendi. Program dahilinde sabah namazı sonrası türbe ziyareti yapan gençler daha sonra dua etti.

Murat Başesgioğlu Beykoz'daydı.

İçişleri eski Bakanı ve MHP İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu, bir buçuk yıl aradan sonra tekrar Beykoz'a geldi ve bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Çankırılılar, ‘İş güvenliği önemli’ dedi

BEYÇANDER'in Ortaçeşme'de bulunan merkezinde gerçekleştirilen 'İş Güvenliği' başlıklı sunumda evsahibi Başkan Bilal Karabacak'tı.

BİSK ve Yeşilay elele verdi

Beykoz İlçesi Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği, Türkiye'nin en büyük sivil toplum kuruluşlarından olan ve 'Kamuya Yararlı Cemiyetler' arasında yer alan Yeşilay ile bir araya geldi ve ilçedeki uyuşturucu bağımlılığına karşı savaş açtı.

Beykoz’un İncileri’nden sosyal bir bakış

TVF Bayanlar Voleybol 3.Liginde yer aldığı Grupta Lider durumda bulunan Beykoz Belediyesspor Bayan Voleybol Takımı, başlattığı Sosyal Sorumluluk Projesi ile de gönüllerin lideri olmayı hedefliyor.

YAZARLAR

2002- 2015 © Dost Beykoz Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Dost Beykoz bu sorumluluğu yüklenmez.