Kelle İbrahim’in Şampiyonu Ayyıldız

Kelle İbrahim’in Şampiyonu AyyıldızBeykoz Spor Kulübü’nün efsane isimlerinden “İbrahim Kelle“ adına gerçekleştirilen Futbol Turnuvası’nın 2015 Şampiyonu Ayyıldız Takımı oldu.

Rıza Sarraf Beykoz'da ifade verdi

Rıza Sarraf BeykozRıza Sarraf’ın Ebru Gündeş ile aralarının bozuk olduğu ve yurtdışına kaçtığı iddiaları yalan çıktı. Sarraf’ın dün Beykoz Savcılığı’nda ifade verdiği öğrenildi.

Beykoz Belediye hentbolu 3'te 3 yaptı

Beykoz Belediye hentbolu 3Ligin ilk iki haftasından galibiyetle ayrılan Beykoz Belediyespor, yine galibiyet parolası ile gittiği Antalya Serik deplasmanında da amacına ulaştı.

Açık liseliler için boş kontenjanlar

Açık liseliler için boş kontenjanlarTEOG yerleştirmelerinde 25 tercihinden birine yerleşmediği için açık liseye otomatikman kayıtları yapılan öğrenciler için ‘ek yerleştirme’ hakkı tanındı.

Beykoz 1908 AŞ çıktı salındı: 2 - 1

Beykoz 1908 AŞ çıktı salındı: 2 - 1İstanbul Süper Amatör Lig 6. Grubu’nun önemli karşılaşmasında Beykoz 1908 A.Ş, Çıksalınspor’u 2-1 mağlup etti.

Beykoz yine karanlığa mahkum

Beykoz yine karanlığa mahkumİstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre, 5 Ekim 2015 günü Beykoz'da bazı mahallerde elektrik kesintisi uygulanacak.

Beykoz Kiremitdere’ye yeni çehre

Beykoz Kiremitdere’ye yeni çehreBeykoz Merkeze uzak bölgelerde yolların bozuk olduğuna yönelik şikayetler olsa da ana arterlerde çalışmalar hummalı bir şekilde sürüyor.

Beykoz Kelle İbrahim’de final zamanı

Beykoz Kelle İbrahim’de final zamanıBeykoz’da en ilgi çeken özel futbol turnuvası özelliğine sahip Kelle İbrahim Turnuvası’nda 14 takım yarıştı.

2002- 2015 © Dost Beykoz Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Dost Beykoz bu sorumluluğu yüklenmez.