Amatörlerimizde sıra U14'lerde

Beykoz İlçesi takımlarının Amatör Küme futbol müsabakaları her geçen hafta daha da bir heyecan ve gerilimlere sahne olmakta.

Rüzgarlıbahçe’de kedi operasyonu

Rüzgarlıbahçe Meltem Sokak’ta ki ağaçta 4 saat mahsur kalan kedi itfaiyeciler tarafından kurtarıldı.

Giresunlulardan kardeş şehir ziyareti

Giresun’un Görele İlçesi’nin Beykoz’un kardeş şehri olması nedeniyle Beykozlu Giresunlular Derneği ve Görele Dernekler Federasyonu AK Parti ve CHP Gruplarına teşekkür ziyaretinde bulundu.

Beykoz’da heyecan başladı

Beykoz ilçe tarihinde ilk kez resmi bir hentbol müsabakası Recep Şahin Köktürk Spor Salonu’nda oynandı.

Tiamat Çağrı Merkezi’ne 100 kişi lazım

Beykoz Kariyer Merkezi ve Tiamat Telekomünikasyon ortak çalışmasıyla gerçekleştirilecek iş görüşmeleri neticesinde, telekomünikasyon sektöründe çağrı merkezi çalışanı olarak görevlendirilmek üzere 100 kişilik personel alımı yapılacak.

Cam sanatı yeni ufuklar kazanıyor

Beykoz Cam Sanatları ve Turizm Derneği yönetimi, Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan ve Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek başkanlığında biraraya geldi.

Beykoz bu heyecana dayanabilir mi?

Türkiye Hentbol Federasyonu Erkekler Bölgesel Hentbol Ligi A Grubu 2. Etap karşılaşmaları Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda gerçekleşecek.

Kardeş Mülheim’den Beykoz’a ziyaret

Almanya’daki kardeş şehrimiz Mülheim An der Ruhr’dan gelen kardeş şehir STK temsilcilerinden oluşan 30 kişilik heyeti, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek makamında ağırladı.

YAZARLAR

DOSTBEYKOZ

Ana Sayfa | Gazete Arşivi | Künye | Beykoz Tanıtım | Dost Beykoz Kurucuları | Reklam Politikası | İletişim
2002- 2014 © Dost Beykoz Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Dost Beykoz bu sorumluluğu yüklenmez.