Beykoz’da artık tiyatro yok

Beykoz’da artık tiyatro yokBeykoz Belediye Meclisi'nin 2. birleşimine 'tapu protokolü' ve tiyatro sorunu damga vurdu.

Sedat Peker'den özlü sözler!...

Sedat PekerHürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan olayına Beykozlu Sedat Peker'in adı da karıştı... Peker konuyla ilgili bir açıklama yaptı...

Beykoz'da amatör spora dev yatırım

BeykozBeykoz Belediyesi yaptığı yatırımların dışında, sınırları içerisinde yer alan Amatör spor kulüplerine yaklaşık 500.000 TL nakdi yardım yapma kararı aldı.

Kelle İbrahim’in Şampiyonu Ayyıldız

Kelle İbrahim’in Şampiyonu AyyıldızBeykoz Spor Kulübü’nün efsane isimlerinden “İbrahim Kelle“ adına gerçekleştirilen Futbol Turnuvası’nın 2015 Şampiyonu Ayyıldız Takımı oldu.

Rıza Sarraf Beykoz'da ifade verdi

Rıza Sarraf BeykozRıza Sarraf’ın Ebru Gündeş ile aralarının bozuk olduğu ve yurtdışına kaçtığı iddiaları yalan çıktı. Sarraf’ın dün Beykoz Savcılığı’nda ifade verdiği öğrenildi.

Beykoz Belediye hentbolu 3'te 3 yaptı

Beykoz Belediye hentbolu 3Ligin ilk iki haftasından galibiyetle ayrılan Beykoz Belediyespor, yine galibiyet parolası ile gittiği Antalya Serik deplasmanında da amacına ulaştı.

Açık liseliler için boş kontenjanlar

Açık liseliler için boş kontenjanlarTEOG yerleştirmelerinde 25 tercihinden birine yerleşmediği için açık liseye otomatikman kayıtları yapılan öğrenciler için ‘ek yerleştirme’ hakkı tanındı.

Beykoz 1908 AŞ çıktı salındı: 2 - 1

Beykoz 1908 AŞ çıktı salındı: 2 - 1İstanbul Süper Amatör Lig 6. Grubu’nun önemli karşılaşmasında Beykoz 1908 A.Ş, Çıksalınspor’u 2-1 mağlup etti.

2002- 2015 © Dost Beykoz Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Dost Beykoz bu sorumluluğu yüklenmez.