Taraf ve Kanal D'nin Beykoz’a ilgisi!

Beykoz’da imam Hatip Ortaokullarının yetersiz olması nedeniyle belli bazı okullarda ilave derslik açılması Taraf Gazetesi’nden sonra Doğan Grubu’nun da dikkatini çekti.

Paşabahçeli minikleri heyecan sardı

Türk Futboluna bünyesinden yetiştirdiği birçok yıldız ismi kazandıran Paşabahçespor'da altyapı takımlarına alınacak oyuncular için gerçekleşen seçmelerde yaşanan heyecan görülmeye değerdi.

Belediye Meclisi Spora destekle açıldı

Beykoz Belediye Meclisi, 1 aylık tatilin ardından ilçedeki sosyal yaşamı düzenlemek ve Beykozlu vatandaşların taleplerine yanıt vermek üzere 1 Eylül 2014 tarihinde toplandı.

Amatörlerde yoğun hafta sonu mesaisi

Beykoz ilçesi Amatör Lig Takımları hafta sonunda yoğun bir antrenman hazırlık maçları süreci yaşadı...

BİSK’in yeni Başkanı Abdullah Yümsel

Beykoz Kulüpler Birliği (BİSK) Olağanüstü Kongresi sonrasında Abdullah Yümsel yeni Başkan oldu.

Salih Birinci eşrafında düğün heyecanı

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in danışmanı Salih Birinci’nin oğlu Selim Birinci Salon Talia’da yapılan düğünle dünya evine girdi.

Beykoz Riva’da Spor lisesi yapılacak

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Milli Eğitim Bakanlığı ile yapılan işbirliği çerçevesinde hayata geçirilecek Meral-Celal Aras Spor Lisesi'nin inşası öncesi önemli aşamayı geride bıraktı.

Riva'da kaybolan kişiler aranıyor!..

Edinilen bilgiye göre, bir televizyon şirketinde çalışan bilgisayar programcısı İsmet Harman (38) ve reklamcılık sektöründe çalışan Fuat Gürbüz (32), dün öğle saatlerinde piknik yapmak için arkadaşları ile Riva'ya gitti.

2002- 2014 © Dost Beykoz Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Dost Beykoz bu sorumluluğu yüklenmez.