Paşabahçespor Gazi maçına kilitlendi

İstanbul Süper Amatör Lig 4.Grubunda hafta sonunda Paşabahçe Stadında son derece önemli bir müsabaka oynanacak.

Beykozlu kızlar Silivri'ye bileniyor

Beykoz Belediyespor Bayan Voleybol Takımı TVF 3. Ligi'nde hafta sonunda sezonun ilk maçını Silivrispor ile yapmaya hazırlanırken Kulüp Yönetimi özellikle Beykozluları voleybol müsabakalarına çekebilmek için bazı projeler geliştirdi.

Çubukluspor liderlik ruhunu sevdi:

Beykoz İlçesinde son 10 yıllık süreçte kupalara ambargo koyan bir kulüp hüviyetine Çubukluspor...bir çırpıda sayılamayacak şampiyonluk kupaları, o şampiyonlukları her yaş kategorisinde yaşamış futbolcuları var.

Çelikbilek’ten 29 Ekim mesajı

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yazılı bir mesaj yayınladı. Mesajında Cumhuriyet’in 91.Yılını kutlayan Başkan Çelikbilek şu ifadelere yer verdi:

Beykozspor Başkanı'ndan mesaj var!

İstanbul Süper Amatör Lig 7. Grubu'nda zirve mücadelesi veren Beykoz 1908 A.Ş. de Kulüp Başkanı Zeki Aksu yaptığı açıklama ile camiasına seslenirken, "Kesinlikle karamsarlığa kapılmayacağız!" mesajı verdi.

Beykoz Amatörleri bomba gibi!

Hafta sonunda Amatör Futbol heyecanı yaşanmaya devam etti. Bu sezon başlayan beş yaşa kategorileri U11 oldu...

Özgür-Der’in Ortadoğu hassasiyeti

Özgür-Der Beykoz Şubesi'nin, tertip ettiği; "Emperyalist saldırganlıkların ortasında Ortadoğu" adlı panel, Beykoz Belediyesi Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Belediye hentbol takımı 2. Lig’e çıktı

Bu sezon oluşturulan Beykoz Belediyespor Hentbol Şubesi, ilk sınavını başarı ile verdi.

YAZARLAR

2002- 2014 © Dost Beykoz Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Dost Beykoz bu sorumluluğu yüklenmez.