Murat Başesgioğlu Beykoz'daydı.

İçişleri eski Bakanı ve MHP İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu, bir buçuk yıl aradan sonra tekrar Beykoz'a geldi ve bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Çankırılılar, ‘İş güvenliği önemli’ dedi

BEYÇANDER'in Ortaçeşme'de bulunan merkezinde gerçekleştirilen 'İş Güvenliği' başlıklı sunumda evsahibi Başkan Bilal Karabacak'tı.

BİSK ve Yeşilay elele verdi

Beykoz İlçesi Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği, Türkiye'nin en büyük sivil toplum kuruluşlarından olan ve 'Kamuya Yararlı Cemiyetler' arasında yer alan Yeşilay ile bir araya geldi ve ilçedeki uyuşturucu bağımlılığına karşı savaş açtı.

Beykoz’un İncileri’nden sosyal bir bakış

TVF Bayanlar Voleybol 3.Liginde yer aldığı Grupta Lider durumda bulunan Beykoz Belediyesspor Bayan Voleybol Takımı, başlattığı Sosyal Sorumluluk Projesi ile de gönüllerin lideri olmayı hedefliyor.

Sigorta şirketi minibüs sahibini deli etti.

Beykoz’da kaza yapan bir adam, sigorta şirketinin masrafları karşılamadığını iddia ederek şirketin önünde minibüsünü yaktı.

Peygamber Ocağı’na nasıl gidilir?

Beykoz'da Kaymakamlık ve Belediye'nin ortaklaşa düzenlediği 'İlçede Asker Uğurlama Sorunu' başlıklı toplantıda önemli mesajlar verildi.

Beykozspor 2. etap maçlarına başlıyor

EBBL 2014-15 sezonu İkinci Tur Kura Çekimi Abdi İpekçi Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

Salih Birinci'den hasta ziyaretleri

Beykoz Belediyesi’nin ilçedeki hastanelerde tedavi gören hastalara yönelik ziyaretleri sürüyor. Yücel Çelikbilek adına yapılan ziyaretlerde hastaların ihtiyaçları sorularak geçmiş olsun ve acil şifa dilekleri iletiliyor.

YAZARLAR

2002- 2015 © Dost Beykoz Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Dost Beykoz bu sorumluluğu yüklenmez.