Görele’den Beykoz’a kardeşlik ziyareti

Giresun Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, kardeş belediye çalışmaları kapsamında Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i ziyaret etti.

Çelikbilek’e Paşabahçe forması

Paşabahçe Spor Kulübü Başkanı Coşkun Orkun ve yeni yönetimi Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i ziyaret ederek bugüne kadar kulübe yaptığı katkılar dolayısıyla teşekkür etti ve yeşil kırmızı kulüp formasını hediye etti.

Başkan halkı dinlemeye devam ediyor

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in her Perşembe 08:30- 12:00 saatleri arasında ilçe sakinlerini dinlediği, taleplerini yanıtladığı ve sorunlarına çözüm ürettiği “Halk Saati” Beykozluların ilgisiyle sürüyor.

Beykoz'da 50 kişiye iş fırsatı...

Beykoz Belediyesi Kariyer Merkezi’nin sunduğu iş fırsatları devam ediyor. MNG Kargo bünyesinde çalışmak üzere 50 kişi için iş görüşmeleri yapılacak.

Beykoz’a kale gibi istinat duvarları

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve ekibi, mahallelerde yol yapım, bakım ve genişletme çalışmalarının yanı sıra tehlike arz eden yerlere büyük ve sağlam istinat duvarları inşa ediyor.

Afyoncu'dan Süleyman Şah Türbesi

Her ay gerçekleştirdiği tarih söyleşileriyle Beykozlularla bir araya gelen Prof. Dr. Erhan Afyoncu, Türkiye’nin sınırları dışındaki tek toprağı olan Süleyman Şah Türbesi’ni anlattı.

Göllüspor Spor Kulübü'nde kongre yapıldı

Beykoz İlçesinin Amatör Spor Kulüplerinden Göllü Köyü Spor Kulübü hafta sonunda kongresini yaptı.

Yönetim ve futbolcular kaynaşıyor

Paşabahçespor'da Coşkun Okur başkanlığında yeniden seçilen Yönetim Kurulundan İstanbul Süper Amatör Lig’de mücadele eden A Takım futbolcularına özel bir yemek organizasyonu vardı.

YAZARLAR

DOSTBEYKOZ

Ana Sayfa | Gazete Arşivi | Künye | Beykoz Tanıtım | Dost Beykoz Kurucuları | Reklam Politikası | İletişim
2002- 2014 © Dost Beykoz Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Dost Beykoz bu sorumluluğu yüklenmez.