Beykoz amatörlerin de bu hafta!

Beykoz İlçesinin İstanbul Amatör Liglerinde değişik yaş kategorilerde yer alan temsilcileri haftayı yoğun bir maç programı ile geçirdi...

Beykoz asırlık rekabetten galip geldi

Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi 7.Grubunda sezonun ilk müsabakasına çıkan Beykoz, Asırlık Rekabet yaşadığı Pertevniyal karşısında salondan 83-75'lik skorla galip ayrıldı.

Beykoz 1908 AŞ'den ilk mağlubiyet

İstanbul Süper Amatör Lig 7.Grubunun iddialı takımları arasında gösterilen Beykoz 1908 sezonun ilk mağlubiyetini Beşyüzevler deplasmanında yaşadı 1-3.

Soğuksu’nun sevgilisi Erol Gül Kayıp...

Beykoz Soğuksu'da hemen herkesin tanıdığı zihinsel özürlü Erol Gül, sabah saatlerinden bu yana kayıp. Yakınları 45 yaşındaki Erol'dan haber alamadıklarından yakınırken, dayısı Adem Güney, Dost Beykoz'a şunları söyledi:

Evin deposundan malzeme çaldılar

Beykoz’da bir evin deposuna giren hırsızlar, 1,5 milyon lira değerinde inşaat malzemesi çaldı. Çaldıkları malzemeleri başka bir depoya taşıyan hırsızlar, polisin çalışmaları sonucu yakalandı.

Riva yolunda domuz leşleri bulundu

Beykoz Riva yolu farklı noktada bulunan domuz leşleri, görenlerin dikkatini çekiyor... Domuzları gören sürücüler de otomobillerinden inerek cep telefonlarıyla çekim yapıyor.

Çelikbilek, din görevlilerini ağırladı

Beykoz Belediyesi’nin “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” dolayısıyla düzenlediği istişare toplantısında Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, cami ve din görevlileriyle bir araya gelerek, ilçede yürütülen çalışmaları değerlendirdi.

Amatörlerimizde bu hafta…

İstanbul Amatör Ligleri’nde mücadele eden Beykoz temsilcisi takımlarımızın konumları netleşmeye başladı.

YAZARLAR

DOSTBEYKOZ

Ana Sayfa | Gazete Arşivi | Künye | Beykoz Tanıtım | Dost Beykoz Kurucuları | Reklam Politikası | İletişim
2002- 2014 © Dost Beykoz Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Dost Beykoz bu sorumluluğu yüklenmez.