Amatörlerde yoğun hafta sonu mesaisi

Beykoz ilçesi Amatör Lig Takımları hafta sonunda yoğun bir antrenman hazırlık maçları süreci yaşadı...

BİSK’in yeni Başkanı Abdullah Yümsel

Beykoz Kulüpler Birliği (BİSK) Olağanüstü Kongresi sonrasında Abdullah Yümsel yeni Başkan oldu.

Salih Birinci eşrafında düğün heyecanı

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in danışmanı Salih Birinci’nin oğlu Selim Birinci Salon Talia’da yapılan düğünle dünya evine girdi.

Beykoz Riva’da Spor lisesi yapılacak

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Milli Eğitim Bakanlığı ile yapılan işbirliği çerçevesinde hayata geçirilecek Meral-Celal Aras Spor Lisesi'nin inşası öncesi önemli aşamayı geride bıraktı.

Riva'da kaybolan kişiler aranıyor!..

Edinilen bilgiye göre, bir televizyon şirketinde çalışan bilgisayar programcısı İsmet Harman (38) ve reklamcılık sektöründe çalışan Fuat Gürbüz (32), dün öğle saatlerinde piknik yapmak için arkadaşları ile Riva'ya gitti.

Beykoz’da İmar Planları ne durumda?

İstanbul 2 numaralı Tabiat Varlıklarını Koruma Bölge Komisyonu'nun Haziran toplantısında Beykoz imar planı değişikliği teklifi yer alıyordu. Beykoz'da imar planı değişikliği Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın imzasını bekliyor.

Beykoz'da 30 Ağustos Zafer Coşkusu

Türkiye Cumhuriyeti ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC)'nin ulusal bayramı 30 Ağustos Zafer Bayramı, Beykoz'da da kutlandı.

Veliler İmam Hatiplere tepkiliymiş!..

Taraf Gazetesi Dost Beykoz’un İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay ile yapmış olduğu röportajdan derlediği bilgilerle haber yaptı…

2002- 2014 © Dost Beykoz Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Dost Beykoz bu sorumluluğu yüklenmez.