Anında hizmet kış dinlemiyor

Beykoz Belediyesi tarafından ilçedeki mahallelerin sorunlarını yerinde çözmek üzere düzenlenen Anında Hizmet Üretimi Soğuksu mahallesinde uygulandı. Soğuk hava ve yağmura rağmen mahallede belirlenen hizmetler tamamlandı.

Çubukluspor’da klasik şampiyonluklar

Coşkun Tosun Başkanlığında makine düzeni ile işleyen bir sistem yakalayan Çubukluspor Türk Futboluna her sezon yeni yıldızlar armağan etmesi ile de dikkatleri fazlası ile çekiyor.

Paşabahçe’de Aşkın Karadeniz dönemi

Hafta sonunda gerçekleşen ve 1-1 beraberlikle neticelenen Ramispor müsabakasının ardından görevinden istifa eden Fahrettin Eldek'in yerine yeşil-kırmızılı ekibin antrenörlüğüne getirilen Aşkın Karadeniz resmen göreve başladı.

Soğuk hava, ligleri de olumsuz etkiliyor

Beykoz ilçesinin Amatör Ligler’de çeşitli kademlerdeki takımları soğuk bir hafta sonunda içleri ısıtacak bir futbol sergileme düşüncesinde idi. Süper Amatör Lig'deki temsilcilerimiz haftayı 2 mağlubiyet, iki beraberlik ile kapattı.

Beykoz galibiyeti koruyamadı 2-1

İstanbul Süper Amatör Lig 7.Grubunun Beykoz Temsilcisi Beykoz 1908 A.Ş. ikinci yarının ilk karşılaşmasında, 1-0 öne geçtiği maçta Selimiyespor'a deplasmanda 2-1 mağlup oldu.

Beykoz baskette fark yedi

EBBL 7.Grubundaki önemli maçta Fenerbahçe Ülker Gelişim, Beykoz'u şoka sokan bir farka gitti 102-72.

BİSK branş antrenörlerini topladı

Geçtiğimiz haftalarda Beykoz Futbol Antrenörlerinin toplandığı ve Beykoz'da bu konuda bir ilke imza atıldığı etkinliğin ardından Beykoz Kulüpler Birliği ( BİSK ) bu kez futbol dışı branşların antrenörleri ile bir araya geldi.

Paşabahçespor elindeki fırsatı kaçırdı

İstanbul Süper Amatör Lig 4.Grubunda ilk 2 hesapları yapan Paşabahçespor, evinde konuk ettiği Ramispor ile 1-1 berabere kaldı.

YAZARLAR

DOSTBEYKOZ

Ana Sayfa | Gazete Arşivi | Künye | Beykoz Tanıtım | Dost Beykoz Kurucuları | Reklam Politikası | İletişim
2002- 2014 © Dost Beykoz Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Dost Beykoz bu sorumluluğu yüklenmez.