Kavacık Kavşağı’nda çözüme az kaldı

Kavacık Meydanı’nda sürücülere sıkıntı yaşatan trafik sıkışıklığı, yeni yollar, kavşak ve çevre düzenlemesiyle nihayet sona erecek...

Paşabahçespor: 1- Beşiktaş U21: 1

İstanbul Süper Amatör Ligi’nin güçlü ekiplerinden Paşabahçespor, sahasında konuk ettiği Beşiktaş U21 Takımı ile yaptığı müsabakadan 1-1'lik beraberlik ile ayrıldı.

Dr. Özer Odabaşı'nın anısına turnuva

Beykoz ilçesinde apmış olduğu çalışmalar ile gönülleri fethetmesini başarmış bir isim olan Dr.Özer Odabaşı anısına Beykoz Kulüpler Birliği İlçenin Süper Amatör Ligindeki 3 temsilcisinin katılımı ile Paşabahçe Stadı'nda özel bir turnuva organize etti.

Gümüşsuyuspor emin ellerde!

İstanbul Süper Amatör Ligi’nin Beykoz temsilcilerinden Gümüşsuyuspor sonunda bombayı patlattı ve kaleyi emin ellere teslim etti.

Ekici ve Zur Ailelerinde nikah akdi

Beykoz Devlet Hastanesi Personel Şefi Ekrem Ekici’nin kızı Merve Ekici, yine aynı hastanede çalışan Mehmet Zur ile evlendi.

Çavuşbaşıspor sezonu açtı: 1 - 1

İstanbul 1.Amatör Lig temsilcilerinden Çavuşbaşıspor yeni sezonu düzenlenen bir tören ile açtı.

Çubukluspor'da yüzler gülüyor

Geçen sezon sonunda düştüğü İstanbul 1. Amatör Ligi'nde misafir olmak isteyen ve sezon sonunda Süper Amatör Lige dönme niyetindeki Çubukluspor'da yüzler gülüyor

Final, okul öncesi eğitime el attı

Türkiye’de 35 yıllık dershane deneyimine sahip olan Final Okulları şimdide okul öncesi eğitime el attı.

YAZARLAR

1234

DOSTBEYKOZ

Ana Sayfa | Gazete Arşivi | Künye | Beykoz Tanıtım | Dost Beykoz Kurucuları | Reklam Politikası | İletişim
2002- 2014 © Dost Beykoz Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Dost Beykoz bu sorumluluğu yüklenmez.
Dost Beykoz Anadolu Yakası Gazeteciler Derneği Üyesidir.